Testy

 

Szanowni Państwo,
dział Testy przygotowaliśmy z myślą o osobach, które  chcą zwiększyć swoją samoświadomość ale też mają wątpliwości w zakresie danych obszarów siebie. Testy, to narzędzia pomagające wytypować takie sfery w nas, które wymagają pomocy, poprawy czy udoskonalenia.

Wybierz interesujący
Cię test

Czy kocham ZA BARDZO - Oto typowe przekonania, zachowania i cechy osób kochających za bardzo.
Czy mam DEPRESJĘ ? - Im wcześniej podejmiemy leczenie, tym szybciej nasze samopoczucie ulegnie poprawie.
Czy mam wysoką SAMOOCENĘ ? - Czy potrafimy być dobrzy dla siebie i dbać o siebie ?
Lista cech DDA - Sprawdź, jak dużo masz cech, charakterystycznych dla osób z syndromem DDA (Dorosłych Dzieci Alkoholików)
dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych – lista cech DDD - Sprawdź, jak dużo masz cech, charakterystycznych dla osób z syndromem DDD (dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych).

Terapia
indywidualna

Terapia indywidualna, to pełen empatii i zrozumienia czas rozmów ze specjalistą. Rozpoczyna się konsultacją na której ustalane są zasady wspólnej pracy.

WIĘCEJ

Terapia
dla par

Jest bardzo pomocna w chwili kryzysu lub konfliktu z którym para sobie nie radzi. Terapia par umożliwia odnalezienie źródeł konfliktów i rozwiązanie ich.

WIĘCEJ

Terapia
grupowa

Uczy poprawnych relacji z innymi, pozwala podbudować niską samoocenę. W trakcie spotkań wzrasta świadomość siebie i dokonywanych wyborów.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online