O nas


PORTAL kochamzab
ardzo.pl powstał aby pomagać osobom znajdującym się w związkach, które są źródłem cierpienia emocjonalnego i fizycznego, jednak samodzielnie nie potrafią uwolnić się od partnera, od którego czują się uzależnione. Chcemy Ci pomóc. Portal www.kochamzabardzo.pl jest właśnie dla osób takich jak Ty – uzależnionych od toksycznej miłości.

JESTEŚMY zespołem specjalistów z dziedziny psychologii zajmujących się problematyką budowania zdrowych relacji w związkach. Chcemy pomóc w zdiagnozowaniu problemu uzależnienia emocjonalnego od drugiej osoby, prezentować sposoby radzenia sobie z tymi trudnościami a także wskazywać fachową pomoc.

NASZYM CELEM jest dostarczenie wiedzy na temat toksycznych, uzależniających związków, uświadamianie na czym polega problem oraz wspieranie osób, które zdecydowały się wyleczyć z chorej miłości, aby w przyszłości zbudować zdrową relację z partnerem.

Na tej stronie znajdziecie Państwo interesujące artykuły związane z tematem „kochania za bardzo”.

Osobom szukającym pomocy psychologa, by wyzwolić się z uzależniającego związku, proponujemy specjalny program – od konsultacji, przez terapię indywidualną lub grupową, po grupy wsparcia i warsztaty rozwojowe.
Znajdziecie tu również informacje o książkach, które wydały nam się godne polecenia w pracy nad sobą.

Wydawca
portalu

Sylwia Krajewska
założycielka portalu oraz właścicielka Ośrodka terapeutycznego Psychocentrum.

tel. 501 695 159
e-mail: psycholog@kochamzabardzo.pl

Prawa
autorskie

Wszystkie artykuły i publikacje znajdujące się na stronie  www.kochamzabardzo.pl  są chronione prawem autorskim.

Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów (drukowanie, kopiowanie, rozpowszechnianie) znajdujących się na Portalu może odbywać się jedynie i wyłącznie za zgodą redakcji portalu. (info@kochamzabardzo.pl).

W przypadku uzyskania zgody, materiały takie powinny zawierać:

  1. Adnotację o źródle:  www.kochamzabardzo.pl
  2. Imię i nazwisko autora publikacji
  3. Aktywny link do naszej strony głównej www.kochamzabardzo.pl

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online