Uzależnienie od partnera

Jak skutecznie wyzwolić się z sideł toksycznej miłości? Z najgorszych sideł możesz się uwolnić – jeśli masz świadomość, że w nie wpadłaś.

Autor książki jest doktorem psychologii, który przeprowadzana nas przez meandry niezwykle trudnej sztuki jaką jest wychodzenie z toksycznego związku.  Podpowiada, jak rozpoznać symptomy takiej relacji,  określić odpowiedni moment oraz znaleźć odwagę w sobie na zakończenie wyniszczającej relacji z infantylnym partnerem. Halpern, posługując się ciekawymi przykładami, pokazuje jak wyzbyć się złudzeń i nie pozwalać parterowi na dalsze ranienie. Kobietom, które  przetrwały trudny okres ,,po zerwaniu’  pomaga odnaleźć w  sobie siłę do wejścia w zdrowy, pełen miłości związek, w którym znajdzie się miejsce przede wszystkim na szacunek, wsparcie, szczerość i czułość.

Polecany artykuł

»

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online