Toksyczna miłość i jak się z niej wyzwolić

Autor: Pia Mellody

Uzależnienie od innego człowieka zabija – podobnie jak nałóg alkoholowy czy narkotyki.

Co się stanie gdy spotkają się ze sobą nałogowiec kochania i nałogowiec unikania bliskości? Odpowiedź w tej właśnie książce. Znajdziecie tu również radę co zrobić z takim problemem.

Pia Mellody, wybitna psychoterapeutka amerykańska, autorka bestsellerów o zjawisku współuzależnienia ma dla nas dobrą wiadomość: z chorobliwej miłości można się wyleczyć! To książka zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn – dla każdego, kto z jakichś powodów tkwi w destrukcyjnym związku. Powinny również przeczytać ten poradnik osoby, które z obawy przed zranieniem i odrzuceniem chronią się w swoim pancerzu i trwają w bolesnej samotności.

Polecany artykuł

»

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ