To wszystko wina twoich rodziców? Co nie gra w waszych związkach i jak to naprawić.

Niezależnie od tego, czy właśnie rozpoczęliście nowy związek, czy od lat macie męża lub żonę, ta książka jest dla Was i o Was. Pomoże wam ona znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania dotyczące związków.

Philip Van Munching i Bernie Katz nie tylko pokażą wam, że wasze problemy są tak naprawdę “bardzo mało oryginalne” i powtarzają się niemal w każdym związku, ale także udowodnią, że najlepszym sposobem na przewidzenie drogi Waszego związku jest zagłębienie się w… swoją przeszłość.

Odkryjecie, jak ogromną rolę w waszym obecnym życiu intymnym odegrali rodzice i sposób w jaki was wychowywali. Od tego bowiem zależą wasze wybory i zachowania w związkach.

Poznacie także narzędzia, które pozwolą wam ograniczyć pola konfliktów z partnerem i pozwolą skierować wasz związek na właściwy tor. Wykonując “Test wytrzymałości związku”, poznacie odpowiedzi na najważniejsze pytania:

– Dlaczego na początku znajomości w takim stopniu tracimy dla partnera głowę?
– Dlaczego gorące uczucia, jakimi darzymy partnera na początku związku, mijają?
– Dlaczego kłócimy się o nieistotne drobiazgi? Dlaczego sprzeczamy się wciąż o to samo?

No i najważniejsze:

– Skoro tak jest – czy istnieje dla nas jakaś szansa? (Podpowiem od razu: TAK!)

Van Munching i Katz, w inteligentny i przystępny sposób przybliżyli skomplikowane zagadnienia, które dotyczą naszych najważniejszych relacji. Z ich pomocą każdy z nas nauczy się kształtować i ciągle ulepszać własny związek.

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online