Sztuka porozumienia

Jeśli okres dorastania Twoich dzieci masz jeszcze przed sobą, jeśli nie możesz dojść do ładu z emocjonalną chwiejnością swojej nastolatki lub pogrążasz się w kryzysie relacji z córką – przeczytaj tę książkę, bo została napisana dla Ciebie. Skupia się w sposób szczególny na wyzwaniach, jakie pojawiają się w stosunkach między matką a córką w okresie dojrzewania oraz na wypracowywaniu wzajemnych relacji. Przemawia do matek, które rozpaczliwie poszukują pomocy, chcąc skuteczniej radzić sobie z konfliktami, jakich nie brakuje w ich kontaktach z córkami. Mądry, praktyczny poradnik, który pomoże matkom zrozumieć córki, a córkom matki i pozwoli im na zbudowanie zdrowych, pełnych miłości relacji na całe życie.

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online