ROZBROIĆ NARCYZA

Autor: Behary Wendy T.

Jak radzić sobie z osobą zapatrzoną w siebie

To doskonała lektura dla osób, które chcą więcej wiedzieć o narcyzach.
W książce dowiecie się Państwo, jakie są źródła narcyzmu, dlaczego tak łatwo ulec jego urokowi, jak skutecznie radzić sobie w relacji z osobą narcystyczną. Na te i wiele innych pytań odpowiada autorka Behary Wendy. Z książki można dowiedzieć się również, dlaczego narcyz jest właśnie raki, jaki jest i jak postrzega świat.
“Wszystkim, którzy mają do czynienia z osobami narcystycznymi, zdecydowanie polecamy tę lekturę. Książka zawiera wiele celnych sugestii i wnikliwych spostrzeżeń.

Wendy Behary – założycielka i wieloletnia dyrektor Cognitive Therapy Center w New Jersey, członkini Cognitive Therapy Center i Schema Therapy Institute w Nowym Jorku. Jest również współzałożycielką i członkinią Academy of Cognitive Therapy. Prowadzi prywatną praktykę, a specjalizuje się w terapii narcyzmu i terapii par.

http://www.gwp.pl/12670,rozbroic-narcyza-jak-radzic-sobie-z-osoba-zapatrzona-w-siebie.html

Polecany artykuł

»

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ