Pokonać lęki i fobie

Autor: Judith Bemis, Amr Barrada

 

 Jak radzić sobie z niepokojem i napadami paniki               

Lęk ogranicza nasze możliwości i satysfakcję z życia. Odczuwa go każdy z nas. Co jednak zrobić, gdy wymyka się spod kontroli?

Pokonać lęki i fobie podpowiada, jak radzić sobie z lękiem i atakami paniki. Zawiera nie tylko informacje na temat przyczyn zaburzeń lękowych, ale także ich opisy oraz wypowiedzi osób zmagających się z nadmiernym lękiem. Autorzy wskazują doskonałe metody przezwyciężania lęków, ataków paniki i chęci izolacji. Podpowiadają, jak nauczyć się akceptować swoje emocje i odbudowywać poczucie własnej wartości. Zachęcają do pracy nad sobą i do prowadzenia wewnętrznego dialogu, który pomóc ma w przezwyciężaniu lęków.

Polecany artykuł

»

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ