Opowiedz mi, co u ciebie

Książka jest świetnym narzędziem dla zabieganych rodziców, którzy pragną pogłębić więź z dzieckiem. Poruszane są w niej takie tematy jak: odpowiedzialność, relacje z rówieśnikami, kłamstwo, konflikty rodziców, narodziny rodzeństwa, marzenia, mówienie o potrzebach, dziecięce lęki przed ciemnością  i inne. Bajki w prosty sposób przekazują świat uczuć dziecka. Na zakończenie każdej bajeczki są pytania pomocne dla rodzica do porozmawiania z dzieckiem o tematyce poruszanej w bajce i zadania, które obowiązkowo wykonuje rodzic z dzieckiem. To niezwykła książka, która inspiruje do stawiania pytań swojemu dziecku.
Pomaga budować więzi.

Książka wydana jest w eleganckiej, twardej oprawie, 80 stron, papier kredowy.

Idealna na PREZENT.
– TU – możesz kupić książkę 

 

 

 

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online