Kobiety, które kochają za bardzo

Doskonała pozycja dla Kobiet, które wciąż wybierają niewłaściwych partnerów. Zawsze gdy kochają, jeszcze bardziej cierpią.

Upokorzenie, cierpienie psychiczne, burzliwe rozstania i powroty,  poczucie odrzucenia i… winy za kolejny nieudany romans, to wszystko, co pozostaje po toksycznym związku. Skłonność do wchodzenia w toksyczne relacje jest poważnym problemem emocjonalnym, z którym boryka się wiele kobiet, nieświadomych, że potrzebują fachowej pomocy.  Mają na swoim koncie wiele nieudanych związków, w które mocno się zaangażowały i za każdym razem wielka miłość przeradzała się w wielkie rozczarowanie.

Autorka książki, amerykańska psychoterapeutka, przedstawia wiele ciekawych przykładów ze swojej praktyki zawodowej i podpowiada jak  wypracować umiejętność rozpoznawania niedojrzałych mężczyzn nim zaangażujemy się w destrukcyjną relację.  Jeśli już w niej tkwimy, zachęca do podjęcia skutecznego działania, by wyzwolić się i rozpocząć nowe życie.  Książka daje nadzieję na odzyskanie utraconej w toksycznym związku godności i stworzenie nowego, zdrowego związku.

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online