Jak mówić NIE i budować udane związki

Czy czujesz się zagubiona/y i zastanawiasz się, kim właściwie jesteś i po co żyjesz? Czy masz poczucie, że twoje życie jest puste i bez znaczenia? A może pragniesz większej bliskości w kontaktach z ludźmi, lecz wszystkie próby jej uzyskania kończą się dla ciebie boleśnie?

W takiej sytaucji znajdowała się kiedyś autorka tej książki. Była wtedy uzależniona od alkoholu, jedzenia, lekarstw i MIŁOŚCI.  W którymś momencie postanowiła zerwać ze swoimi nałogami i nauczyć się żyć inaczej.

W książce uczy jak nie uciekać od życia i zacząć przeżywać je w pełni i bez lęków. Pokazuje jak kochać i chronić siebie a jednocześnie budować bliskie i twórcze związki z innymi.

Polecany artykuł

»

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online