Potrzebuję pomocy

Witam,

mam na imię Kaśka, mam 29 lat, mam męża i 8-miesięcznego synka. Jestem DDA. Próbowałam kiedyś terapii w moim mieście (tylko dwa spotkania), jednak ciężko było mi się otworzyć przy tamtym terapeucie, spotkania powodowały bardzo duży stres i napięcie… Niestety innego w moim mieście nie ma, a dojeżdzać do innego miasta w obecnej sytuacji jest ciężko. No i może przez internet byłoby mi jakoś łatwiej… 

Chciałabym w końcu zmienić swoje życie, myślenie, schematy… przynajmniej zacząć. Jakoś czuję, że jeśli teraz nie spróbuje to później będzie dużo trudniej (powrót do pracy). Staram się ‘pracować nad sobą’, widzę postępy, ale wiem, że sama z wieloma sprawami sobie nie poradzę.
Czy jest możliwość takiej internetowej terapii u Państwa ?

 serdecznie pozdrawiam,Kasia G. 

Pani Kasiu,

cieszę się, że pomimo trudnych doświadczeń w pracy nad sobą z terapeutą, nie zraziła się Pani i szuka dalej pomocy. Ważne aby w relacji terapeutycznej czuć się bezpiecznie i komfortowo.
Widać, że ma Pani motywację do poprawy jakości swojego życia. To połowa sukcesu na drodze do zmiany . Chętnie pomożemy. Jednak warto pamiętać, że pomoc online nie zastąpi tej w gabinecie, choć mamy wiele sukcesów pracując na skype z pacjentami z różnymi trudnościami.

Szczegóły dotyczące spotkania i umówienia się wyślemy na maila.

Owocnej pracy nad sobą życzymy!
Zespół Portalu Kochamzabardzo.pl

 

Polecany artykuł

»

Jeżeli poruszany problem dotyczy Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej - skontakuj sie z nami.

Napisz na: psycholog@kochamzabardzo.pl
lub zadzwoń: +48 501 695 159

Zobacz też:

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online