Grupa dla kobiet i mężczyzn o budowaniu pięknego obrazu siebie i poczuciu wartości. 

 

Prowadząca: Iwona Figurska
Termin:   21.10. 2019  – 8.6 2020 , poniedziałki 18.45 – 20.45
Koszt:     400 zł/  4 spotkania w miesiącu, każde po 2h
Miejsce: Warszawa, ul. Ogrodowa 32a lok 6.

Zapisy:   psycholog@kochamzabardzo.pl 


Aktualnie rozpoczynamy nabór na październik! 

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń. 

 

 

Opis warsztatu

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań prowadzonych przez doświadczoną terapeutkę, Iwonę Figurską – absolwentkę Politechniki Warszawskiej, studentkę Uniwersytetu SWPS, z doświadczeniem zarówno w publicznej, jak i prywatnej służbie zdrowia. Pani psycholog regularnie poddaje się superwizji ze strony superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od ponad dwudziestu lat służy ludziom swoją wiedzą i doświadczeniem. Pracuje z dorosłymi dziećmi z dysfunkcyjnych rodzin (DDD). Doradza w sprawach sercowych i zawodowych. Jej pasją jest niesienie pomocy innym.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę rozwojową dla osób pragnących dowiedzieć się jak zwiększyć pewność siebie.

Podczas spotkań szczególną uwagę chcemy skierować na: samotność, trudności w relacjach i w komunikacji. U ich podłoża leży najczęściej niskie poczucie własnej wartości. I tym tematem w szczególności chcemy się zająć. Poczucie wartości to jeden z najważniejszych wyznaczników osobowości. Nie można nauczyć się go z dnia na dzień, ale z naszych doświadczeń, wiemy, że praca nad sobą, która wymaga czasu i zaangażowania daje wspaniałe efekty.

Jeśli pragniesz poprawić samoocenę, a także zbudować jednolity i piękny obraz siebie, to zapraszamy Cię do udziału w kursie poczucia własnej wartości w Warszawie.

Piękny obraz samego siebie

Spotkania, które prowadzimy, inspirują do poszukiwań i odkrywania siebie, dają wiedzę i praktyczne umiejętności. W przyjaznej atmosferze pozwalają uczyć się i doświadczać, zadawać pytania i szukać odpowiedzi. Niska samoocena, wynika często z nagromadzenia się, niekoniecznie prawdziwych komunikatów z przeszłości od osób ważnych. Obawa przed porażką, upokorzeniem, odrzuceniem skłania często do wycofywania się z bliższych relacji i nowych aktywności. Gromadzi się wiele lęków i napięć, które dają o sobie znać, na różnych etapach twojego życia.

Pamiętaj, to jak o sobie myślisz, jak siebie postrzegasz, jak siebie traktujesz, umiejscawia Cię w kontakcie z drugim człowiekiem!

Podczas spotkań uczymy się jak poprawić patrzenie na siebie i myślenie o sobie, wydobywamy ukryte zasoby i szukamy mocnych stron, aby na nich budować poczucie wartości. Pokazujemy jak pokonać krytyka wewnętrznego.

Pamiętaj, ludzie traktują Cię tak, jak Ty ich tego nauczysz!

Co to znaczy kochać siebie ?

Kochać siebie to akceptować swoje działania.

Kochać siebie to kierować się własną intuicją.

Kochać siebie to pozwalać sobie na wygrywanie.

Kochać siebie to dostrzegać własną doskonałość.

Kochać siebie to mieć zaufanie do swoich możliwości.

Kochać siebie to odpowiedzialnie tworzyć własne zasady.

Kochać siebie to sprawiać sobie przyjemność bez poczucia winy.

Kochać siebie to przypisywać sobie zasługi za to, co się udało zrobić.

Kochać siebie to chwalić siebie i werbalnie wyrażać dla siebie uznanie.

Kochać siebie to akceptować swoje ciało i zachwycać się swoim pięknem.

Kochać siebie to dopuszczać do siebie innych zamiast godzić się na samotność.

Kochać siebie to dawać sobie to, czego pragniesz z poczuciem, że na to zasługujesz.

Grupy, które organizujemy są kameralne (6 – 12 osób). Dzięki temu dają możliwość głębszej pracy nad sobą w ramach terapii grupowej.

Z uwagi na charakter spotkania, ilość miejsc jest bardzo ograniczona! Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś, aby zwiększyć pewność siebie i zacząć czerpać prawdziwą satysfakcję z życia!

Kluczem do wejścia w relacje jest dobra relacja ze sobą samym.

Osoby zainteresowane kursem poczucia własnej wartości w Warszawie, zapraszamy na spotkanie konsultacyjne z terapeutką prowadzącą grupę.

Wyślij zgłoszenie lub pytanie na adres : psycholog@kochamzabardzo.pl

Zapraszamy !