Czytelnia

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…  Znajdź chwilę, by przeczytać, zastanowić się, zweryfikować lub ocenić zagadnienia, o których piszemy by móc potem przełożyć je na swoje życie. Zapraszamy!

Opowiedz nam swoją historie,
i uzyskaj podpowiedź rozwiązania swoich problemów.

Pod adresem psycholog@kochamzabardzo.pl czekamy na kolejne historie. Opowiedzcie je nam. Może komuś uda się w ten sposób zrzucić ciężar skrywany przez lata. Będziemy szukać dla Was podpowiedzi i wskazówek, co zrobić, aby wyrwać się z sideł toksycznej miłości. Pisanie, to pomoc wzajemna, jeśli w historiach innych osób dostrzegacie swoje problemy lub znajdujecie w odpowiedziach pomysł na ich rozwiązanie.

Piszcie do nas !
Pamiętajcie – nie pozwolimy Wam samotnie zmagać się z uzależnieniem od chorej miłości. Wszystkim autorom listów zapewniamy dyskrecję. Imiona i niektóre dane są zmienione.

Polecane
książki

Książka to najlepszy przyjaciel człowieka. Tak bywa zwłaszcza wtedy, gdy brakuje nam bliskich osób, którym możemy zaufać i poradzić się w trudnych chwilach. Do takich sytuacji należy na pewno kryzys w związku. Jeśli przeżywasz właśnie taki moment w swoim życiu, pamiętaj, że nie musisz sama zmagać się ze swoimi kłopotami sercowymi. Sięgnij po dobrą, mądrą książkę, w której odnajdziesz swoją historię i podpowiedź w jaki sposób szukać pomocy. Nie sięgaj po przypadkowe tytuły z ulotek reklamowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie bibliotekę tytułów, które WARTO przeczytać. Znajdziesz w nich informacje, które pomogą Ci zmienić ‘coś’ w swoim życiu i zadbać o siebie. Nasza biblioteka będzie się powiększać, więc zapraszamy do regularnych wizyt.