Moja historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni. Czekamy na kolejne historie.  Opowiedzcie je nam. Może komuś uda się w ten sposób zrzucić ciężar skrywany przez lata. Będziemy szukać dla Was podpowiedzi i wskazówek, co zrobić, aby wyrwać się z sideł toksycznej miłości. Pisanie, to pomoc wzajemna, jeśli w historiach innych osób dostrzegacie swoje problemy lub znajdujecie w odpowiedziach pomysł na ich rozwiązanie.

Jak jej pomóc ? - Potrafię być niemiła dla bliskich, którzy są obok a potem czuję się winna.
Szukam pomocy - W moim małżeństwie dzieje się źle. Potrzebuję rozmowy i wskazówek co robić.
Trudna przyjaźń czy zła miłość? - Myślałam, że mnie kocha... a on odszedł do innej.

Okiem eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…  Znajdź chwilę, by przeczytać, zastanowić się, zweryfikować lub ocenić zagadnienia, o których piszemy by móc potem przełożyć je na swoje życie

Pokochaj siebie na nowo - W swojej pracy bardzo często spotykam się z pytaniem – Jak mam pokochać siebie?
Recepta na samotność - Wszyscy mamy potrzebę bycia rozumianym, akceptowanym i kochanym.
Wewnętrzny DIALOG - Wewnętrzna mowa ma ogromną siłę i wpływ na to, co myślimy o sobie i

Chwila dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

Zauważyć dobro - Ludzie dużo łatwiej zauważają negatywne zdarzenia i gesty w swoim związku, niż
Bajka o ślepej miłości - Powiadają, że pewnego razu spotkały się na Ziemi wszystkie uczucia i cechy ludzkich istot.
Idiotka - Znowu przyszła do mnie samotność.

Polecane książki

Książka to najlepszy przyjaciel człowieka. Tak bywa zwłaszcza wtedy, gdy brakuje nam bliskich osób, którym możemy zaufać i poradzić się w trudnych chwilach. Do takich sytuacji należy na pewno kryzys w związku. Jeśli przeżywasz właśnie taki moment w swoim życiu, pamiętaj, że nie musisz sama zmagać się ze swoimi kłopotami sercowymi. Sięgnij po dobrą, mądrą książkę, w której odnajdziesz swoją historię i podpowiedź w jaki sposób szukać pomocy. Nie sięgaj po przypadkowe tytuły z ulotek reklamowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie bibliotekę tytułów, które WARTO przeczytać. Znajdziesz w nich informacje, które pomogą Ci zmienić ‘coś’ w swoim życiu i zadbać o siebie. Nasza biblioteka będzie się powiększać, więc zapraszamy do regularnych wizyt.