Weronika Knapik

Terapeutka zajęciowa, przyszła psychoterapeutka CBT – stażystka.

Zdrowie psychiczne to jej pasja. Odnalazła ją podczas pierwszego roku studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Mimo młodego wieku może już pochwalić się doświadczeniem klinicznym, które zdobyła podczas praktyk studenckich oraz pracy zawodowej na oddziale psychiatrycznym. Obecnie Weronika kończy studia magisterskie i przygotowuje się do rozpoczęcia 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego. Promuje zdrowie psychiczne w mediach społecznościowych i nieustannie dokształca się w dziedzinie psychologii i psychiatrii. Szczególnym zainteresowaniem darzy neurobiologie poznawczą.

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online