Sylwia Krajewska

Właścicielka Psychocentrum (PSYCHOCENTRUM)
Założycielka portali: kochamzabardzo.pl,   samotnosc.info.pl

Autorka książek:

Zatrzymaj się” (tu można kupić książkę)

Opowiedz mi, co u ciebie. Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci. ”
(tu można kupić książkę),
Książkę doceniła Fundacja „Cała Polska czyta dzieciom”
(tu można kupić bajki mp3)

 

Sylwia Krajewska jest absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończyła 2-letnie Studium Metod Pracy z Dziećmi ofiarami przemocy seksualnej i ich rodzinami w Fundacji Dzieci Niczyje. Uczestniczyła w 2-letnim szkoleniu w terapii poznawczo – behawioralnej przy Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej (CTPB) w Warszawie.  Ukończyła szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe z zakresu „Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z  zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in.:  pracując w świetlicach socjoterapeutycznych, domu dziecka, Ośrodku Pomocy Społecznej, Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji, Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej.

Zajmuje się przede  wszystkim problemami kobiet w szerokim tego słowa znaczeniu.
W szczególny sposób  pasjonuje ją praca z kobietami z syndromem „kochania za bardzo”.
Specjalizuje się w pomaganiu osobom, które przeżywają kryzysy w relacjach partnerskich lub są w sytuacji trudnych  rozstań, rozwodów, czują się osamotnione, mają niską samoocenę, mają poczucie zagubienia, problem z ustanawianiem i ochroną własnych granic.
Pomaga odkrywać siebie na nowo, rozwijając przy tym  świadomość siebie.
Jest zwolenniczką prawdy (zdejmowania masek przed samym sobą i światem), wsłuchiwania się w siebie i nieustającej pracy nad sobą w celu pełniejszego życia.

Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Oprócz pracy  indywidualnej prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia oraz  treningi rozwojowe dla kobiet.

więcej o Sylwii 

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online