Magdalena Dmochowska

Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Uzyskała tytuł magistra pedagogiki resocjalizacyjnej i wspomagania rodziny. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w zakresie praktycznych umiejętności pomocy psychologicznej w IPZ w Warszawie oraz Studium Terapii Uzależnień – Nowoczesne Metody Diagnozowania i Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia. Zdobyła certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień i współuzależnienia.  Podnosząc swoje kwalifikacje i poszerzając wiedzę brała udział w licznych szkoleniach m.in. z zakresu patologicznych relacji w rodzinie, ich diagnozy i możliwości działań terapeutycznych oraz krótkoterminowej terapii par z problemem alkoholowym. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 11 lat. pracując m.in. w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej, Rodzinnej Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień „MONAR” oraz Prywatnym Ośrodku Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego PsychoCentrum. Obecnie zajmuje się diagnozą, terapią osób uzależnionych. Pomaga osobom zmagającym się
z niską samooceną, z konsekwencjami wychowywania się w rodzinie dysfunkcyjne/z problemem alkoholowym, doświadczającym trudności w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji, kobietom z syndromem „kochania za bardzo” , z cechami współuzależnienia.

Towarzysząc oraz wspierając pomaga w przezwyciężaniu trudności życiowych, w lepszym poznaniu i zrozumieniu siebie, samotności, cierpienia spowodowanych doświadczeniami wynikającymi z indywidualnej historii życia.

W Psychocentrum prowadzi:  terapie indywidualne osób dorosłych,  terapie par oraz terapie online, za pośrednictwem skype.

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online