Kamila Korbel

psycholog – stażystka; w trakcie psychoterapii.

Psycholog w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Laboratorium Psychoedukacji rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz posiadające atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoje terapeutyczne doświadczenie zdobywała między innymi w fundacji „Razem”, gdzie uczestniczyła i współprowadziła grupę wsparcia dla osób doświadczających kryzysów emocjonalnych. Odbyła również staż w ośrodku wspierającym osoby dorosłe z autyzmem i zespołem Aspergera. Współpracowała także z Środowiskowym Domem Samopomocy, prowadząc zajęcia psychoedukacyjne dla osób chorych psychicznie i po pobytach w szpitalach psychiatrycznych. Pracowała w Ośrodku Pomocy Społecznej oferując wsparcie psychologiczne seniorom w Dziennym Domie Pobytu.

Do zdrowia podchodzi holistycznie, dlatego na co dzień prowadzi zajęcia ruchowe oraz mentalne skupiające się na oddechu i byciu ze swoim ciałem tu i teraz. Interesuje się terapią okołoporodową, a w niedalekiej przyszłości chce rozpocząć Szkołę Terapii Par w Laboratorium Psychoedukacji.

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online