Elżbieta Szwed

Psycholog, trener i coach

Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, które pozwala jej na swobodne prowadzenie działań w różnych obszarach terapii i diagnozy psychologicznej. Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, stacjonarnie w gabinecie lub w formie on-line/tel.

Ukończyła psychologię na Wydziale Nauk Społecznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim ze specjalizacją z psychologii wychowania i rodziny. Posiada certyfikat trenera inteligencji emocjonalnej uzyskany w Szkole Trenerów Inteligencji Emocjonalnej. Jest certyfikowanym realizatorem trzech stopni warsztatów Szkoła dla Rodziców i Wychowawców st. I „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły, st. II „Rodzeństwo bez rywalizacji”, st. III „Nastolatek”. Ukończyła szkolenia certyfikujące Szkoły dla Rodziców w CMPPP w Warszawie oraz w fundacji Sto Pociech.

Wspomaga indywidualnie nauczycieli i dyrektorów szkół w procesie wychowania.
Oferuje terapię tym, którzy szukają dla siebie okazji do rozwoju osobistego, pragną rozwiązać swoje psychologiczne trudności, a także z zaangażowaniem podejmują pracę nad poprawą swoich relacji rodzinnych, partnerskich, małżeńskich. Pomaga dzieciom i młodzieży w pokonywaniu kryzysów rozwojowych oraz rodzicom w sytuacjach trudności wychowawczych. Prowadzi terapię osób współuzależnionych oraz tym, którzy cierpią w sytuacji rozstania, przeżywania żałoby, kryzysów małżeńskich, rozwodu oraz tych, którzy mają problemy zdrowotne, objawy psychosomatyczne, stany lękowe lub depresyjne. Pomaga również osobom z syndromem DDA i DDD oraz  po przeżytych traumach,  doświadczającym różnych form przemocy.

W Psychocentrum pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi, dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Jak również prowadzi grupy psychologiczne i warsztaty rozwojowe.

W swojej pracy łączy rozwój duchowy i osobowy z elementami psychoterapii.

Prywatnie żona, mama czwórki dzieci, pasjonatka dobrych spotkań i tańca.

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online