Anna Chorowiec

Przyszły psycholog w procesie edukacji – stażystka. Pasjonatka nurtów psychologii pozytywnej i egzystencjalnej. Dociekliwy badacz szczęścia i dobrostanu.

Wierzy, że każdy człowiek został stworzony do tego, aby wieść życie pełne sensu, znaczenia, przynoszące satysfakcję na wielu płaszczyznach. Nie wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, iż źródło tego stanu znajduje się w nas samych. Moim zadaniem jest wyszukiwanie i opracowywanie takich metod, technik oraz ćwiczeń, które umożliwią innym wgląd we własne wnętrze i skrócą drogę do poznania najważniejszej osoby w ich życiu – siebie samych.
Kilkuletnie doświadczenie konsultanta rozwoju w oparciu o mocne strony (narzędzia Instytutu Gallupa) utwierdziło ją w przekonaniu, iż sukces w każdym z obszarów naszego życia – w pracy, w życiu rodzinnym, w relacjach z innymi – zaczyna się od subiektywnego poczucia dobrostanu (nie odwrotnie!). Łączy naturalną wiedzę o ludziach z najnowszymi zdobyczami naukowej psychologii, opracowuje ścieżki rozwoju, pozwalające innym na pełen rozkwit i delektowanie się własnym istnieniem.

Okiem
eksperta

Być może w tekstach, które piszą dla Ciebie psychologowie i terapeuci odnajdziesz siebie, swój problem, odkryjesz, że sytuacje tu opisane, to również Twoja historia…

WIĘCEJ

Moja
historia

Dziękujemy za to, że do nas tak licznie piszecie. Listy świadczą o tym, że jesteśmy Wam potrzebni.

WIĘCEJ

Chwila
dla siebie

Jeśli lubisz teksty z ukrytym przesłaniem, zajrzyj tu koniecznie! W tej rubryce obowiązuje jedna bardzo ważna reguła. Otóż bohaterem/bohaterką każdej historii… jesteś Ty.  Zebrane tu myśli, sentencje i historie pomogą Ci odkryć to czego jeszcze o sobie nie wiesz.

WIĘCEJ

Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - Jak sobie radzić z rozstaniem - Pomoc psychologiczna online